Monika - Lider Obozu Rodzinnego, Polska 

Dla mnie Ostróda Ccamp  to miejsce ucieczki przed szalonym tempem życia, ciasną klatką wielkiego miasta, przed trudnymi relacjami. To miejsce ucieczki  do ciszy, do harmonii ze Stwórcą ,sobą samą, z bliskimi  i nieco dalszymi ludźmi.

Dla mojej rodziny to miejsce, w którym w pokorze i miłości staramy się służyć innym. To miejsce, w którym, z jednej strony sami uczymy się być uczniami Chrystusa, a z drugiej tworzymy uczniami innych. To w końcu miejsce spotkań…………… takich zupełnie nieprzypadkowych.

Dla moich przyjaciół to miejsce pełne wspomnień. To też miejsce nowych, tych najważniejszych ,bo duchowych, narodzin. To w końcu dom, rodzinny, może nie do końca doskonały, ale dom.

A dla wielu ludzi, którzy przyjeżdżają tu pierwszy raz, Ostróda Camp to miejsce, w którym coś się zaczyna, Kogoś spotykają, dla Kogoś chcą zmienić swoje życie. To miejsce końca i początku……..Mati - Pomocnik Lidera, Polska 

Ostróda jest dla mnie miejscem szczególnym. Od 10 lat przyjeżdżam w to miejsce w każde lato i nie wyobrażam sobie wakacji bez czasu spędzonego na Ostródzie.To tutaj w wieku dziecięcym rozpoczęła się moja historia z Bogiem, która w każde lato pełne wspaniałych wspomnień nowych relacji zawiązywanych na lata, dawała mi możliwość poznawania Jezusa jeszcze lepiej. Ostróda jest miejscem magicznym, w którym odczuwa się obecność Ducha Świetego, co doprowadza do chętnych powrotów w to miejsce.

Małk - Pomocnik Lidera, Polska

Co mi się podoba w obozie Ostróda camp? Hmm. To jest dobre pytanie. Zawsze lubiłem tam jeździć w wakacje. W tym roku pojadę tam 11 raz z rzędu (mam tylko 17 lat). Nigdy się tak naprawdę nie zastanawiałem co mnie tam aż tak bardzo przyciąga. Ale w sumie to tam poznałem Boga lepiej. Moi rodzice są wierzący, ale to właśnie na Ostróda camp zdałem sobie sprawę z tego, że Bóg jest fajny i nie trzeba się go bać. Kiedyś myślałem, że to stary dziad z rózgą, który widzi wszystkie twoje winy i cię za nie surowo kara. 

Oprócz najważniejszego aspektu religijnego bardzo mi się podoba tam z powodu cudownej atmosfery wśród dzieci, opiekunów i nawet pań kucharek (co jest tak naprawdę rzadkością w takich miejscach). Oprócz innych ludzi to są jeszcze piękne relaksacyjne tereny. Kojące jezioro w upały i ładne boiska. Podsumowując kocham Ostródę przez to jedno specjalne miejsce, które się w nim znajduje i jest to obóz Ostróda Camp. Zawsze o nim myślę, gdy przejeżdżam siódemką obok.


Judy - Liderka misyjnego zespołu krótkoterminowego, USA

Dlaczego kocham Ostróda Camp?

Ostróda Camp ma szerokie spojrzenie na świat i dlatego zaprasza zarówno dzieci jak i dorosłych z całego świata do nauki oraz służby. Pracownicy Ostróda Camp są oddani Chrystusowi oraz nauczaniu Biblii, spotkania w kaplicy są zróżnicowane i oryginalne, a zajęcia kreatywne, wesołe i odpowiednie do wieku! Od mojej pierwszej wizyty 4 lata temu obozowicze i zespół Ostróda Campu nieustannie znajdują się blisko mojego serca! To lato (2017) będzie moją czwartą podróżą i bardzo się cieszę, że wrócę do Ostróda Camp !!!

Created by Ostróda Camp Team

 .