Ostróda Camp
więcej niż wypoczynek

O nas

Już od 46 lat ośrodek Ostróda Camp służy jako miejsce wypoczynku, rekreacji, konferencji, szkoleń i duchowej odnowy dla dzieci, młodzieży i dorosłych z Kościoła Chrystusowego oraz innych kościołów ewangelikalnych, a też licznych grup międzynarodowych.

Odwiedzały nas grupy z USA, Kanady, Australii, Wielkiej Brytani, Holandi, Niemiec Białorusi, Rosji, Litwy, Ukrainy i Izraela, z dosłownie, wszystkich krajów Europy a też z Azji i Afryki. Mamy powód do dumy – jesteśmy „znani w kraju i za granicą”!

Tysiące osób doświadczyło tutaj niezapomnianych wrażeń i przeżyć. Wiele osób zawiązało przyjaźnie, także tę najważniejszą – z Chrystusem.

Jak co roku zapraszamy do zapoznanie się z naszą ofertą skierowaną do wszystkich chętnych, (bez względu na wiek), szukających dobrego wypoczynku w chrześcijańskiej atmosferze.

Nasz ośrodek położony jest nad jeziorem Perskim, w jednej z najpiękniejszych okolic naszego kraju, na Mazurach. Ostróda już od kilku lat zdobywa tytuł: „Perła Mazur” i „Letnia Stolica Warmii i Mazur”.

U nas na pewno znajdziesz ciszę i spokój, bezpieczną, czystą plażę z dużym, sprzęt pływający i sportowy, boiska do siatkówki, koszykówki, tenisa i piłki nożnej. Zaciszne miejsca do modlitwy, miejsce do zabaw dla dzieci, salę spotkań dla 150 osób ze sprzętem audio-video i wiele innych rzeczy potrzebnych do dobrego wypoczynku, włącznie z wyśmienitą mazurską kuchnią.

Created by Ostróda Camp Team

 .